Актуальним та найбільш обговорюваним питанням на сьогодні є нарахування субсидії на комунальні послуги. Аби з´ясувати як у нашому Володимир-Волинському районі вирішується питання призначення субсидій, ми вирішили звернутися до управління соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА.

Зі слів заступника начальника управління соціального захисту населення – начальника відділу соціальних допомог Наталії Нужиної, станом на 26 січня правом на отримання субсидій скористалося 4660 жителів району, з них 4285 людей вже її отримують. Решта справ потребують перевірки даних вказаних у заявах та деклараціях, збору додаткової інформації від установ, які надають комунальні послуги.

70 мешканцям району було відмовлено а наданні субсидії. Головна причина – невірні дані. Подекуди, за адресами, вказаними  в заявах, просто ніхто не проживає. Хтозна, може таким чином люди хотіли перевірити пильність працівників соціальної установи?

У подальшій розмові з Наталією Володимирівною ми дізналися що середній  розмір субсидії становить 1327,03 гривні.  Крім того,  призначення субсидій й надалі триває, тому  люди продовжують звертатися  за її призначенням. Тільки у січні було прийнято 200 заяв.  Хоча пік звернень за оформленням субсидій припав на  листопад, коли скористатися своїм законним правом вирішила  801 родина.

– Ми були готові до такого напливу людей, бо ще на початку кампанії субсидіювання комунальних послуг, тобто у травні минулого року, до нас  звернулося 545 жителів району, – наголошує пані Наталія. – Варто зазначити й те, що у жовтні ми отримали 672 заяви, а у грудні – 707.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!