2 лютого відбулося відкриття інформаційної агенції «ВолодимирМедіа». Воно пройшло дещо в новому форматі для нашого міста – у вигляді невеличкої прес-конференції. Присутні мали нагоду поставити свої запитання редактору та журналістам «ВолодимирМедіа», цікавилися роботою нового одноіменного сайту, творчими планами колективу.

Затьмарив цей святковий день допис, який згодом з´явився на сторінках інтернет-видання «Буг». Одним цим дописом вони довели, що такого поняття як журналістська солідарність для них не існує взагалі, що порадіти за колег – не в їхніх правилах, краще якийсь паскудний опус про них підготувати. Шкода що за всі роки існування вашого інтернет-видання ви так і не зрозуміли, що навіть чутки можна викладати в певній послідовності, керуючись здоровим глуздом. Згадка про частину колективу «Рідного міста» з ваших, шановні колеги, вуст теж є некоректною, бо як би там не було ваші КОЛЕГИ залишилися без роботи, а ви, судячи з усього, з цього потішаєтеся. Але про яку етику та культуру можна з вами говорити, коли ваші працівники, наші колеги, дозволяють собі приходити на всілякі заходи напідпитку і тим самим паплюжити нашу професію, яку, на жаль, і так не дуже полюбляє простий люд.

Хочу запевнити всіх, що колектив «ВолодимирМедіа» переживе цю неприємність і не ображається на своїх колег, які не розуміють, що в наш час така невеличка агенція може бути неприкормленою з чиїхось рук. А ще ми маємо право вибирати кого хочемо бачити в колі людей, з якими воліємо розділити приємні робочі моменти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!