Лише кілька днів залишилося до Битви Чемпіонів, гумористичної битви, де зійдуться улюблені кавеенівські команди «Отдыхаем вместе», «Оптом дешевше», «Перша сільська збірна», «ЧистоГон», вони ж учасники таких популярних майже усіма українцями телепроектів як «Розсміши коміка», «Ліга сміху», «Країна У».

6 лютого у місті Володимирі-Волинському, на сцені районного будинку, відбудеться супер кубок Володимир-Волинської ліги КВН. Якщо ви хочете отримати чергову порцію драйвових та влучних  жартів, море позитивних емоцій та задоволення від спілкування із улюбленими кавеенівськими командами – приходьте, не пошкодуєте!

Учасники Битви Чемпіонів перед грою завітають у прес-центр «ВолодимирМедіа», аби розповісти про свої творчі здобутки, аби повідати про свою участь у нових гумористичних проектах. Якщо у вас є запитання до гостей нашого прес-центру – додавайте їх у коментарях під цією публікацією!

А це вам спеціальне запрошення від улюбленого багатьма українцями актора скетчкому «Країна У», учасника «Ліги сміху» та єдиного учасника кавеенівської команди «Перша сільська збірна» – Володьки (Тараса Стадницького).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!