Учора, у конференцзалі Володимир-Волинської міської ради відбулося засідання круглого столу з питань створення у місті реабілітаційного центру для людей з особливими потребами.  На цю робочу зустріч,  яка була покликана визначити в якому саме форматі працюватиме цей реабілітаційний центр, були запрошені  батьки, що виховують дітей з вадами розвитку, начальник управління праці та соціального захисту міськвиконкому Микола Матусевич, представники громадської організації «Берег надії».

На зустрічі присутні активно дискутували та обговорювали можливість створення реабілітаційного осередку в нашому місті, де б люди з обмеженими можливостями мали б змогу отримати кваліфіковану  допомогу медиків, психологів, реабілітологів.  Батьки, що були на зустрічі, розповідали, що в пошуках такої комплексної допомоги кваліфікованих спеціалістів вони, на жаль, їздять у інші міста, навіть в інші області.  Говорили присутні й про те, що центр реабілітації  має перебрати на себе функції освітньої установи, де б діти опановували спеціально для них розроблені шкільні програми. Психолог Ігор Поліщук висловив думку, що центр, у першу чергу, повинен стати координатором  дій різних служб, які уже надають медичні, освітні та юридичні послуги володимирчанам із особливими потребами. Говорили й про те, що не можна обмежувати вік для відвідувачів центру, який хочуть відкрити у місті.

У розпалі палкої дискусії присутні на кілька хвилин навіть забули для чого власне зібралися у залі, бо почали лунати пропозиції щодо створення зони відпочинку для дітлахів, творчої студії, де б малеча змогла розвиватимуть свої вміння та навички.  Але все це абсолютно не псувало загальну картину зустрічі, бо більшість із присутніх розуміли, що саме такий конструктивний діалог спонукає до активних дій.

Наступна зустріч на якій обговорюватимуть відкриття  реабілітаційного центру у нашому місті відбудеться у березні . До цього часу всі відповідні служби мають більш конкретно вивчити потреби мешканців міста, яких доля обділила здоров’ям.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!