Рада внесла поправки до Бюджетного кодексу, якими прийнято рішення з держбюджету виділяти субвенції місцевим бюджетам для підготовки професійних технічних кадрів. Кошти спрямовуються на оплату поточних витрат ПТУ державної і комунальної власності, а якщо поточні потреби задоволені в повному обсязі, то субвенцію можна буде направити на капітальні видатки. Також кошти матимуть змогу направляти на реалізацію заходів по оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів.

Парламент також підтримав законопроект, яким внесені правки в державний бюджет для фінансування училищ. Прес-служба Кабміну повідомила що уряд направить 500 мільйонів гривень обласним бюджетам на фінансування професійно-технічних училищ (ПТУ). Це дозволить допомогти місцевим бюджетам, які поки не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти та забезпечити належне фінансування та функціонування.

Судячи з уього вищенаведеного, міська влада Володимира-Волинського може полегшено зітхнути, бо наше ВПУ, скоріше за все, й далі фінансуватиметься із державного бюджету

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!