Карантинні заходи в школах міста закінчуються цього тижня. З 8 лютого володимирські школярі продовжать навчання. Про це раніше повідомив начальник міського управління освіти Дмитро Здіховський.

Нагадаємо, внаслідок спалаху грипу у школах міста був введений карантин, який продовжили до 8 лютого. З початку епідсезону у Волинській області від грипу померло 8 осіб, у тому числі маленька дитина. Загалом в Ураїні від грипу з початку епідемічного сезону (він почався ще наприкінці вересня минулого року) в Україні зареєстровано понад 3,2 млн хворих на грип і ГРВІ, вже перехворіло 8,3% населення, померло більше 200 чоловік, – інформує прес-служба Міністерства охорони здоров’я. Найбільше летальних випадків зареєстровано в Одеській області – 34, у Вінницькій – 13, Запорізькій – 12, у Черкаській – 13, Рівненській – 11 і Києві – 11. Проведений аналіз летальних випадків показав, що всі померлі не мали щеплень проти грипу, повідомили в МОЗ.

Із загальної кількості захворілих у цьому епідсезоні 62,8% становлять діти віком до 17 років. У МОЗ також зауважили, що захворюваність в епідсезон 2015-2016 рр. на 41,4% перевищила рівень аналогічного періоду минулого епідемічного сезону.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!