6 лютого на сцені районного будинку культури у гумористичному поєдинку за супер кубок Володимир-Волинської ліги КВН зійшлися уже добре відомі володимирчанам  кавеенівські команди  «Отдыхаем вместе», «Збірна бивших», «Перша сільська збірна», «ЧистоГон». Ведучим гри був Володимир Андрєєв. Видно, що володимирчани вже добре заскучили за улюбленими командами, бо в залі РБК не було де яблуку впасти.

За дві години до початку гри кавеенщики зі своїми жартами виступили перед військовослужбовцями 14-ї ОМБр. Ініціатором такої зустрічі став засновник та керівник Володимир-Волинської ліги КВН, депутат міської ради Максим Клим´юк.FnPvNQ8tYZE

Цього разу ми вирішили як же готуються до виступу команди. Хлопців з «Отдыхаем вместе» застали за тренуванням у гримерці РБК. Команда «ЧистоГон» щось емоційно повторювала на сцені за кулісами, а хлопці із «Збірної бивших» просто сиділи і жартували в гримерці. Поцікавилися чи вірять хлопці та дівчата в усілякі там забобони і до чого вдаються, аби гра пройшла вдало. Таке запитання дещо збило з пантелику кавеенщиків, але більшість із них відповіли що не вірять жодним забобонам, а дехто з них  навіть фотографується перед грою ( цього ніколи не роблять спорсмени, футболісти, актори перед прем´єрою). Отож, хтось із телефоном у руках переглядав останні новини в Інтернеті, хтось – повторював слова пісні та вносив останні корективи у жартівливу сценку, хтось – доїдав кусень смачної піци та запивав усе це гарячою і запашною кавою.  Одним словом, кавеенщики за кулісами не спали, володимирчанам свято готували!

А тепер кілька слів про саму гру. Цього разу за кубок боролися у чотирьох конкурсах: «Візитка», «Біатлон», «Запитання із залу», «Фрістайл». Усі команди гідно показали себе в грі, дотепні та влучні жарти кавеенщиків змушували посміхатися усіх присутніх, а запальні танці від «Чистогону» та пісні від «Першої сільської збірної» і «Збірної бивших», створювали в залі атмосферу справжнього свята.

Цієї гри не обійшлося без сюрпризів. По-перше, знову одному глядачеві вдалося купити місце в журі. Поповнила суддівську команду молода жіночка, яка, як з´ясувалося, у минулому сама виступала в складі однієї із команд, яка того дня брали участь у гумористичному поєдинку. По- друге, фаворит володимирчан Тарас Стадницький познайомив городян зі своєю донечкою Олесею, яка приїхала на Битву Чемпіонів щоб  допомогти татові вибороти кубок Володимир-Волинської ліги КВН. Маленька зірочка на відмінно справилася із завданням, бо за рішенням журі  перемогу в Битві Чемпіонів отримала саме «Перша сільська збірна».

Після гри глядачі розходилися по домівках у хорошому настрої. І навіть вечірній морозець, який прийшов на зміну теплому сонячному дню, не в змозі був зіпсувати настрій, який подарували команди-учасниці гумористичної битви за кубок Володимир-Волинської ліги КВН.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!