Нещодавно в соціальних мережах з´явилась новина що на найближчій сесії Володимир- Волинської міської ради депутати можуть дозволити сину мера Руслану Саганюку будувати багатоповерхівку в історичній частині міста, поруч із валами древнього городища.

Цитуємо допис: «Відповідно, до проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу їх в користування на умовах оренди, у власність, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки» депутатам пропонують затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення власної земельної ділянки з площею 512 метрів квадратних по вул. Соборній 9-С з будівництва та обслуговування стоянки на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Саганюку Руслану Петровичу…»

На щотижневому брифінгу присутні журналісти поцікавилися у міського голови що він думає з приводу цієї публікації. Ось що він відповів:

– Хай гудуть…Є в нас тут один активіст, є ще один депутат міської ради. Я не готовий до розмови, але якби щось там велося, то це було б погоджено з громадою. Там є власник земельної ділянки і, відповідно, вона пустувати не може. Якщо й будувати, то житловий будинок – гарний, сучасний, на кілька поверхів (не бльше трьох, бо це історична зона). У будь-якому випадку будувати те, що стане окрасою міста.

рішення

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!