У середу 10 лютого відбулася чергова сесія Володимир-Волинської міської ради сьомого скликання. Цю сесію, як розповіли нам люди які вже більше десятка літ працюють у цій адміністративній установі, можна сміливо назвати найдовшою за останні 18 років. Тривало засідання більше п´яти годин. Депутати встигли розглянути 32 важливих питання, винести по них рішення, обговорити їх і подискутувати. Градус напруги у сесійній залі піднімався кілька разів, але депутати стримували себе, вибачалися і… працювали далі.

Отож, на цьому засіданні сесії вирішили створити дві тимчасові контрольні комісії. Одна – тимчасова «контрольна комісія з питань перевірки відповідності потребам, цінової доцільності та обсягів фактичного використання електромеханічного устаткування, придбаного…»  Одним словом, комісія яку в народі вже встигли охрестити як «комісія по м´ясорубках» . Депутати не погодилися із кандидатурою голови цієї комісії, мотивуючи своє рішення тим що Сергій Борщевський не має відповідної освіти. Інша комісія, над створенням якої працюють і депутати і представники міської ради, має вивчити стан справ на ПТМ «Теплокомуненерго» .

Окрім того, на сесії представники громадської організації «Захисник» звернулися із офіційним проханням роз´яснити громаді міста чи дійсно депутат від «Самопомочі» Олег Тимосевич притягувався раніше до кримінальної відповідальності за те що побив військовослужбовця.

А на завершення засідання секретар міської ради наголосив, що ще не всі депутати здали свої передвиборчі програми. Виникає запитання: вже скоро буде півроку як працює депутатський корпус в оновленому складі, а програми в деяких депутатів ще й досі не готові?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!