10 лютого, в самий розпал чергового засідання сесії міської ради, у сесійну залу увійшли двоє патрульних поліції і запитали чиї два автомобілі припарковані з порушенням Правил дорожнього руху біля приміщення міської ради. З´ясувалося, що це були автівки депутатів міської ради Руслана Мороза та Максима Клим´юка. Згодом патрульні викликали із сесійної зали цих депутатів і одразу ж на місці засвідчили порушення ПДР і виписали штраф.

– Я згідний з тим, що припаркував авто із порушенням, тому ніяких зауважень до представників поліції у мене немає, – прокоментував ситуацію Максим Клим´юк. Цієї ж думки був і інший оштрафований депутат Руслан Мороз.

Як розповіли виданню свідки цієї події, це були немісцеві поліцейські, які відрапортували що їх викликали з Луцька володимирські активісти, аби навести лад із порушниками ПДР у місті Володимирі-Волинському. Щоправда, на той час у центрі міста було припарковано чимало автомобілів і значна кількість їх була припаркована саме з порушенням ПДР. Але патрульних зацікавили автівки лише цих двох депутатів. Вочевидь і патрульним і активістам не було діла до всіх інших водіїв порушників. Певно, хотілося наказати саме цих.

Ми вирішили поцікавитися у начальника Володимир-Волинського міського відділку поліції Михайла Бобика, чи відомо йому щось про цей випадок. Як пояснив Михайло Петрович, жодного повідомлення про вчинення порушення Правил дорожнього руху на «102» на той час не надходило. Сам начальник відділку розповів що патрульна поліція, що приїхала з міста Луцька, ще з п´ятниці здійснює патрулювання траси «Луцьк- Устилуг». Ми також зателефонували у головне управління національної поліції у Волинській області. На жаль, не вдалося ні з ким з´вязатися, бо вказані на сайті телефони для контакту, не відповідали.

Після цього випадку складається враження, що нова українська поліція відтепер, окрім своїх основних функцій, виконуватиме ще й додаткові – працюватиме на замовлення. Шкода, а такі були надії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!