Управління соцполітики здійснює ретельні перевірки декларацій пільговиків. В ході перевірок виявляється, що деякі громадяни приховують, що мають у власності декілька машин, будинків, квартир. У результаті людям потрібно буде повернути державі іноді десятки тисяч гривень.

Подібних випадків дуже багато – служби соціального захисту населення розсилають повідомлення про неправдиву інформацію і перерахунок субсидій, а у юристів з’являється додаткова робота. Вони радять в першу чергу сумлінно заповнювати декларацію при оформленні субсидії.

Деякі громадяни вже отримують листи, де вказано, що в разі несплати будуть застосовуватися санкції – штраф у 25 тисяч гривень.
Перевіряють також інформацію не тільки за останній рік, а й за три попередніх. Тепер електронні реєстри спростили роботу і доступ до інформації. Перевірка державою банківських вкладів – справа часу. Органи соцзабезпечення можуть уточнити у банку, чи були у претендента на субсидію покупки на суму понад 50 тисяч гривень.

Як повідомили нам у міському управлінні праці та соціального захисту населення, на даний час у Володимирі-Волинському зареєстровано одну справу, про надання неправдивої інформації у декларації, яка тягнеться ще з минулого року. В даному випадку вирішується питання про притягнення пільговика до адмінвідповідальності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!