10 лютого на сесії розглядалося чимало важливих питань. Серед них і питання про надання пільг з орендної плати за користування майном міської комунальної власності.

Про пільги з орендної плати за користування майном міської комунальної власності клопотали представники громадської організації «Об´єднання Активіст» (Ковельська, 10), Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» (Ковельська, 10), громадської організації «Ветеранів, учасників та інвалідів АТО» (Ковельська, 29).

Клопотання обох громадських організацій задовільнили, а союз жінок-трудівниць – не підтримали. Відтепер ГО «Об´єднання Активіст» та ГО «Ветеранів, учасників та інвалідів АТО» сплачуватимуть до 1 гривні за кожен місяць за один квадратний метр.

Представниці союзу жінок-трудівниць двічі зверталися до присутніх депутатів міської ради, аби їм теж дозволили користуватися пільгами за оренду невеличкої кімнати, якою вони користуються уже кілька років поспіль. Двічі виносилося це питання на голосування, але депутати все ж проігнорували благання цих старших жіночок, які принесли із собою чималі теки доказів їхньої діяльності, звіти та плани роботи на цей рік.

Різні думки з цього приводу були озвучені депутатами в сесійній залі. Одні запитували, чому хтось може підготувати звіт, а представники ГО «Об´єднання Активіст»за всі роки існування жодного разу не прозвітували перед громадою про свою діяльність. Мається на увазі не творчий звіт у вигляді кінофільму на стіні культурно-мистецького центру, а фінансовий звіт про використання коштів благодійників, простих городян, представників громади міста та району.

Депутат Руслан Мороз озвучив пропозицію підшукати приміщення, де б всі громадські організації, що зареєстровані в місті, змогли займатися своєю діяльністю. Мовляв, тоді б всі були в рівних умовах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!