До міста на вихідних приїжджали добре відомі володимирчанам кавеенівські команди «Отдыхаем вместе», «Збірна бивших», «ЧистоГон». Перед грою усі вони зібралися у прес-центрі «ВолодимирМедіа» аби розповісти що ж нового відбулося останнім часом у їхньому житті.

 

Спочатку розговорилися із хлопцями із «Отдыхаем вместе» з Хмельницького. Зараз у них все складається добре, готуються до нового сезону «Ліги сміху», разом із тим не оминають нагоди виступати перед публікою, яка вже їх добре знає і любить. Гумористи навіть збиралися їхати з виступом у зону АТО, до наших військовослужбовців, але саме в ті дні розпочинаються зйомки «Ліги сміху» і вирватись не вийде. Проте, вони впевнені що трохи згодом таки знайдуть вільну хвилину і поїдуть на Схід підтримати наших вояк.

– Як нам відомо, це вже не перша ваша спроба потрапити у «Лігу сміху»?

– Так, рік тому нам не вдалося потрапити в телевізор, але ми не опустили рук і спробували свої сили в одній із регіональних ліг. Ми вибороли там перемогу і в статусі чемпіонів приїхали в Одесу на фестиваль «Ліги сміху». Цього разу фортуна нам посміхнулася і двоє суддів віддали нам свої голоси. Та ще й обидві жінки – Олена Кравець і Оля Полякова! Нам, насправді, було дуже важко зробити вибір. Але ми обрали Олену.

– Уже готуєтесь до виступів? Якою бачите свою співпрацю з тренером Оленою Кравець?

– Звісно, що готуємось. Надіємось що у нас все буде добре. Ми вже з нею спілкувалися, вона дуже серйозно налаштована на роботу. Каже нам: пишіть та видумуйте що завгодно, я згідна буду взяти участь у будь-якому номері, робимиту що скажете.

– Може так статися, що після співпраці з Оленою Кравець ви поповните свою команду представницею прекрасної половини людства?

– Ми вже стільки років трималися… Проте, не будемо зарікатися. Хтозна що може бути через рік-два.

– Майже всі гумористи в нашій країні люблять потішатися з наших політиків. З кого найбільше кепкує команда «Отдыхаем вместе»?

– Ми дещо аполітичні. А ще ми вважаємо, що «95 квартал» настільки добре справляється із жартами на політичну тематику, що переплюнути їх у цьому дуже й дуже важко. А тому ми реалізуємо себе в інших напрямках. У житті наших українців є стільки проблем та негараздів, що соціальна тематика завжди знайде своє відображення у гуморі.

– За що любите володимир-волинських глядачів?

– Тут нас дуже тепло приймають. Коли б ми не приїхали, глядацький зал – битком набитий. Ми виступали в багатьох лігах, тому маємо з чим порівнювати. У Володимирі організація на вищому рівні.

Окрім того, останнім часом ми тісно співпрацюємо з компанією «Гербор-Холдинг» та її генеральним директором Олегом Борбелюком, який підтримує нас у проекті «Ліга сміху», що на «1+1». До речі, хочемо особисто подякувати Олегу Васильовичу за підтримку, обіцяємо його не підвести. А ще ми знаємо, що пан Борбелюк сам колись грав у КВН, навіть був, здається, чемпіоном по стему

Ще одна кавеенівська команда, яка завітала того дня у прес-центр «ВолодимирМедіа» – «Збірна Бивших» з міста Рівне. До речі, хлопці теж вибороли собі путівку на другий сезон «Ліги сміху», але вже в складі луцької команди «Замок Любарта». Тренером гумористів стане співачка Ольга Полякова.

Раніше молоді чоловіки брали у часть у київській «Лізі Сміху» з тренером Дядею Жорою, там дійшли лише до півфіналу. У складі луцької команди «Замок Любарта» стали чемпіонами «Ліги Сагасітас», у боротьбі за зимновий кубок «Ліги Сміху» вибороли номінацію «Найкращий жарт року»

– Оля Полякова – одна з найекстравагантніших представниць українського шоу-бізнесу. Чи готові ви до того, що на сцену, можливо, доведеться одягати кокошники та високі підбори?

– Ми це все обсудили ще в перші хвилини після того як дізналися, що Оля буде нашим тренером. Ми до цього готові! Питання інше: чи готова до цього Оля? Чи є у неї наші розміри? Насправді, ми дуже раді, що потрапили саме до неї. Уже ми всі побачили що можуть і на що здатні тренери Ліги, а Оля – нова людина у цій тусовці, тому, ми сподіваємося, що нам буде дуже цікаво з нею працювати.

– Запитання від наших читачів: якби комусь із вас запропонували роль Голобородька (президент у фільмі «Слуга народу») ви б погодилися/відмовилися?

– Думаємо, що кожен гуморист не відмовився б від такої ролі. Добре було б якби Зеленський зіграв у двох-трьох серіях, а потім йому сказали: ви нам не підходите і…запропонували цю роль комусь із нас.

– Може так статися, що ваша тимчасова співпраця із «Замком Любарта» переросте у новий проект?

– Все може бути. Це лише початок і ніхто не знає, що нас чекає в кінці. Ми будемо виступати у новому для нашої команди форматі, а це означає що ми реально вийдемо зі своєї зони комфорту. Наприклад, володимирський глядач звик бачити нашого Діму в образі такого собі гопника, постійно із капюшоном на голові. А в Лізі вже цей образ не затребуваний і Дмитрові дістався образ активного сільського опозиціонера. Йому не дозволяють натягувати на голову капюшон, змушують одягати вишиванку і шапку, голитися.

– Ви відчуваєте, що вашу команду дуже люблять у Володимирі?

– Звісно, тому й рвемося постійно сюди. Тут завжди повні зали глядачів, теплий прийом, організація на найвищому рівні. А ще ми помітили, що у Володимирі-Волинському дуже адекватна публіка: вона сміється тоді коли смішно і ні – коли жарт не вразив і, як то кажуть, пролетів мимо. Саме тому нам дуже легко знайти спільну мову з володимирчанами. А ще нам подобається жіночка, яка майже завжди сидить у журі і в підсумку гри зачитує бомбезні вірші, якими й дає оцінку всім командам. Дякуємо вам, Інна Ярославівна!

– На яку тематику ви любите жартувати?

– Та про все потроху. Раніше більше жартів писали спеціально під нашого Діму, про гопників, про зухвалих і хамуватих підлітків, які іноді роблять погоду в багатьох спальних районах будь-яких міст.

Сонячного погожого дня у «ВолодимирМедіа» також завітали збірна команда Західної України «ЧистоГон» та незмінний ведучий Володимир-Волинської ліги КВН Володимир Андрєєв.

Хлопці коротко розповіли що за останній рік-півтора кардинальних змін у їхньому житті не відбулося, щоправда дехто з них спромігся придбати квартиру. Максим Боровець, наприклад, побував у зоні АТО, Юрій Кіцул – готувався до атестації, що триває в лавах нової Поліції.

– Юрію, ви вже знаєте результати атестації?

– Ще поки ні, тому наразі я ще не встиг приміряти форму нового українського поліцейського. Але бажання працювати в новому правоохоронному органі є і це головне. Думаю, це не завадить мені в подальшому займатися ще однією улюбленою справою – дарувати людям веселий настрій.

– Максиме, ви перебували в зоні АТО?

– Так, тому я цілих два роки до вас і не приїжджав. Як кожен громадянин своєї держави я зобов’язаний був виконати свій професійний обов’язок, а тому й подався на Схід.

-Володимире, а що нового сталося у вашому житті?

– Я далі розвиваю свій відеоблог, для своїх прихильників я готую нові проекти – агресивні, неформатні, як то кажуть, на злобу дня. Нещодавно презентував свій новий вірш. Почитав та почув відгуки – зрозумів, що багатьом сподобався. Цими віршами я намагаюся відображати те, що думає і про що щодня говорить наш український народ.

– Виходячи з того, що дехто з вас придбав квартиру останнім часом, можна припустити, що на гуморі можна заробити непогані гроші?

– Можна заробити, але не знаємо чи можна їх назвати непоганими.

– Запитання від наших читачів до «ЧистоГону»: чи не вважаєте себе задорослими для сцени?

– А що хіба до тридцяти, це вже задорослі?

– «ЧистоГон» також брав участь у фестивалі «Ліги Сміху»?

– Так, наша команда виступила однією із перших. Ми переслідували дещо інші цілі ніж переважна більшість учасників Ліги. Нещодавно ми запустили новий проект у вигляді сіткому в якому змальовуються події, що відбуваються у нашій країні, зокрема в наших правоохоронних органах, тому ми хотіли презентувати наше дітище більш широкому загалу. Обговорювали цей проект з головним редактором Ліги Андрієм Чевуріним і він сказав, що ідея непогана та порадив розкручувати цей проект далі.

– Що може надихнути вас, як гумористів, на творчість?

– Життя. Його прекрасні моменти і страшні реалії.

– Що, на вашу думку, найстрашніше для гумориста?

– Бути незрозумілим і несмішним для глядача. А ще найстрашніше, коли тебе забувають…

На завершення зустрічі всі чоловіки ( а в цих командах, до речі, лише самі чоловіки!)  привітали володимирчан зі святом який ми святкуватимемо вже найближчим часом, з Днем закоханих.

– Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду, – сказали гумористи. – Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба! Володимирчани та володимирчанки, нехай у вашому житті буде любов, всепоглинаюча , пристрасна, ніжна, ласкава, чуттєва і п’янка . З Днем святого Велентина !

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!