13 лютого в міському спорткомплексі «Олімп» відбувся турнір з футзалу серед ветеранів футболу, присвячений пам’яті відомого і заслуженого тренера, володимирчанина Ярослава Кориневського. На турнір з різних міст Волині, це й колишні вихованці тренера, люди з якими він працював і навіть грав у товаристський матчах. Були також гості з Польщі. Відкрила турнір дочка Ярослава Антоновича, Інна, яка прийшла на цей турнір пам’яті із внуком відомого тренера.

– Тато народився у Володимирі-Волинському і все життя прожив у цьому місті, навчався у

моїй улюбленій другій одинадцятирічці, де я зараз учителюю, – розповідає Інна Ярославівна. – Він дуже любив футбол, в юності був здібним парубком. Саме тому після школи легко вступив у Львівський інститут фізичної культури. Військову службу проходив у Німеччині, був сапером. Завжди любив повторювати: сапер помиляється лише один раз. Після армії тато повернувся у своє рідне місто і став тренером у дитячій юнацькій спортивній школі, де й пропрацював чимало літ. Він дуже любив та цінував усіх своїх вихованців. Ми сьогодні з хлопцями пригадали його улюблену фразу: «Гнилий не грає у футбол…» Дуже тішить те, що роки минають, тата вже стільки років немає із нами, а хлопці не забувають свого тренера, свого, як вони колись казали, Янека. Це і Сергій Чавлюк, Олександр Павлусенко, Едуард Матвійчук, Юрій Олексюк, Владислав Носко, Віктор Сквіра, Ігор Барабаш, Сергій Дишлюк, Ігор Мосурець, Руслан Гань та інші.

Ярослав Кориневський у свій час виховав олімпійського чемпіона Володимира Татарчука.

– Володя був дуже вдячний батькові за підготовку, підтримку і коли в нього почала стрімко розвиватися спортивна кар’єра, він подав татову кандидатуру на «Заслуженого тренера», – продовжує свою розповідь Інна Ярославівна. – Потім батька вмовили відмовився від «заслуженого» і він, так би мовити, подарував це звання іншому. Володя Татарчук дуже засмутився, навіть дещо образився на тата. А батько, жартуючи, казав усім: «Ну, що таке «заслужений?» От якби давали «народного»!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!