Школи Володимира-Волинського вже приймають заяви від батьків майбутніх першокласників. Батькам радять не затягувати з вибором освітнього закладу для дітей аби не опинитися в неприємній ситуації, коли класи вже сформовані.
У Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» повідомили, що цього року вони планують набрати 2 перші класи. Вже поступила 31 заява з садочку при інтернаті, а також 65 заяв від батьків майбутніх першокласників. Зарахування учнів на навчання у цей освітній заклад відбудеться за результатами співбесіди.

У решта загальнонавчальних закладах міста дітей набирають на загальних підставах. Аале, за бажанням, після спілкування з психологом школи і виконання дитиною певних тестових завдань, батьки можуть дізнатися про рівень підготовки свого чада до школи.

Отож, у ЗОШ №1 планують набрати 2 перші класи, вже подано 33 заяви. У другій одинадцятирцічці вже подано 122 батьківські заяви. Цього навчального року у ЗОШ №2 планують набрати 5 перших класів. Уже 116 заяв поступило від батьків, які хочуть аби їхні діти навчалися у навчально-виховному комплексі «ЗОШ№3-ліцей». У цьому навчальному закладі теж планують набрати 5 перших класів.  Гімназія ім. О.Цинкаловського уже набрала учнів у два перші класи. Нині ж адміністрація цього навчального закладу проводить аналіз соціально-психологічної готовності цих діток до школи.

У п’ятій одинадцятирічці планують набрати три перших класи. Наразі подано п’ятдесят заяв від батьків, які хочуть аби їхні діти навчалися у ЗОШ №5.

У школах нагадують, що назабаром розпочнуться підготовчі заняття, тому батьків просять не зволікати з поданням документів. Перелік документів, які необхідно підготувати батькам майбутніх першокласників, стандартний: копія свідоцтва про народження дитини, заява на ім’я директора школи про зарахування дитини до 1 класу.
Усю потрібну інформацію навчальні заклади розміщують на своїх веб-сайтах або інформаційних шкільних стендах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!