16 лютого у сесійній залі міськвиконкому пройшов навчальний семінар «Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування» . Спікерами заходу виступили Андрій Осіпов – експерт Інституту політичної Освіти та Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку локальної демократії.

У ході навчання говорили про відкритість та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб та депутатів як невід’ємна характеристика здійснення управління в інтересах громади. Йшлося також про роль громади в умовах децентралізації, стан та перспектива розвитку міст із залученням ініціативної громадськості.

На семінар були запрошені депутати Володимир-Волинської міської ради, члени виконавчого комітету, представники інститутів громадянського суспільства та органів самоорганізації населення.

Захід дуже корисний, особливо в спектрі останніх подій та в умовах децентралізаії. Шкода лише, що частина депутатів та представників різних громадських організацій міста знехтували такою нагодою безкоштовно отримати корисні знання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!