Атестаційні комісії поліції на Волині працюють уже більше тижня. За цей час частину поліцейських – звільнили, комусь пощастило продовжити роботу в лавах нової поліції, решта – очікують на результат.

Як повідомляє Громадське радіо, протягом тижня в Луцьку працювала Центральна атестаційна комісія, яка атестувала працівників Департаменту протидії економічної та наркозлочинності, а також інші підрозділи, які не підпорядковуються Головному управлінні національної поліції у Волинській області. Голова комісії Артем Запотоцький розповів про те, що більшість правоохоронців комісія звільнила.

 «За 5 днів роботи ми атестували очно десь 50-60 людей, заочно більше 200. Загалом враження в мене дуже різні. Я очікував, що буде дуже високий відсоток звільнення».

За словами Котлюка, найскладніше питати правоохоронців про хабарництво. Тому що один із перших чинників, яким оперують члени комісії, – це чесність.

Одним із важливих чинників, за яким можуть пройти або не пройти атестацію поліцейські, є також знання законодавства. Як розповів Громадському радіо громадський діяч  Віктор Вальчук, в їх комісії це питання є першочерговим: «Ну, в більшості випадків взагалі приходять на атестацію не ознайомлені з новим законом «Про національну поліцію». «Не розумію, чому їм часу не вистачало. Закон вступив в силу з листопада місяця. Це не так важко вивчити, яка різниця між законом «Про міліцію» і «Про національну поліцію», – пояснює громадський діяч.

Члени атестаційних комісій переконують, що під час співбесіди з працівниками поліції потрібно завжди враховувати людський фактор. Похибка щодо того чи іншого рішення завжди є. Головне зважати на всі чинники та намагатися бути максимально об´єктивними.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!