Нещодавно виконувач обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора
розповів журналістам ТРК Аверс про те, як останні події вплинули на працівників митниці та що змінилося у її роботі після проведення певних реформ. Нагадаємо, на Волинській митниці ліквідовуються 4 митних пости: «Устилуг», «Нововолинськ», «Ізов» та «Заболоття». У структурі залишили лише 7 постів. Керівники митниці переконують, що реформа дозволить раціональніше використовувати кадровий потенціал та зекономить фінанси. Разом з тим вони запевняють, що реорганізацію провели згідно з міжнародними договорами.
Кількість особового складу на пунктах пропуску, що межують з Польщею, повинна бути однаковою по обидві сторони кордону. Працівників не скорочували, а раціоналізували роботу.
– Ми одні з трьох митниць, які відстояли свою штатну чисельність. Як було раніше  637 посадових осіб, так і залишилося, – розповів Юрій Мацібора.
Про передачу волинських митниць до іноземних компаній виконувач обов’язків начальника Волинської митниці знає лише з новин та запевняє, що жодних документів йому наразі не надходило.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!