16 лютого в нашому районі працював губернатор Володимир Гунчик. Цього разу голова Волинської ОДА виконував приємну місію – відкривав нову групу для діток молодшого віку у селі Березовичі Володимир-Волинського району. На відкритті також були присутні представники районної влади: голова райдержадміністрації Наталія Василець, голова райради Роман Гук та його заступник Алла Мельник.

Цю дошкільну групу в садочку відвідує близько тридцяти діток, яких приводять батьки з шести населених пунктів що входять до Березовичівської сільської ради. Кошти на її облаштування відшукала завідувачка дитсадочку, яка підготувала проект з яким узяла участь у конкурсі від державного Фонду регіонального розвитку. Із Фонду на відкриття групи було виділено більше пів мільйона гривень, із районного бюджету – майже 117 тисяч, місцевий бюджет витратив майже 140 тисяч гривень. Були також залучені спонсорські кошти та батьківські внески.

Отож, нині в садочку функціонують оновлені: їдальня, кімнати гігієни для дітей та персоналу, ігрова зала, спальня, спортивний куточок, ігровий майданчик.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!