Учора у Верховній Раді України голосували за відставку Кабінету Міністрів під керівництвом Арсенія Яценюка. Жодного голосу не дали фракція «Народний фронт» та депутатська група «Відродження». Поіменні результати голосування за резолюцію недовіри уряду Яценюка опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради. З них можна зробити висновок, що народні обранці від «Народного фрону» взагалі були відсутні в залі під час голосування. Серед них і депутат від нашого виборчого округу Ігор Гузь. Учора також з’явилась інформація, що депутатам ВРУ пропонували мільйони доларів за голоси проти відставки уряду Арсенія Яценюка. Про це заявила Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу 112.

«Сьогодні по парламенту практично гуляла інформація, що за кожен голос, який не проголосує за відставку уряду, давали до мільйона доларів. Це реально страшно, тому що скупка йшла масова. І мені дуже шкода, що у нас не працює Антикорупційне бюро всередині цих політичних зграй, змов і мафій, ні інші антикорупційні органи. А знаєте чому? Тому що вони у них в шлунку. вони все від них залежні. Як можна, щоб корумпована гілка влади формувала якісь антикорупційні органи і сподівалася, що вони будуть боротися з корупцією тих, хто їх сформував…», – сказала Тимошенко.

Припустімо, якщо це дійсно так, то невдовзі може суттєво покращиться матеріальне становище багатьох депутатів Верховної Ради України, зокрема і нашого народного обранця Ігоря Гузя.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк залишається на своєму пості. За резолюцію недовіри уряду проголосувало лише 194 депутати. Тож уряд Яценюка зможуть відправити у відставку аж у вересні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!