18 лютого о 12 годині 30 хвилин в загальноосвітній школі I-III ступенів №1 відбулася зустріч із Валерієм Глушуком – поетом і композитором, полковником ЗСУ, а також учасником АТО, уродженцем міста Любомль.

Зустріч була присвячена річниці сумних подій на Майдані. Тепло зустріли гостя і учні і викладачі цього навчального закладу. Валерій Миколайович виконував пісні, які написав ще до війни на Сході нашої країни, а також ті, які вже народились у бойові часи, читав вірші зі своєї збірки «Калинові янголи свободи». Говорив гість також про свої пісенні альбоми, а їх вже до десятка, про те, що недавно випустив ще один диск «Воля – простір України».

Як пояснив пан Валерій, свою творчість він присвячує історії славетних подвигів українського козацтва, воїнам-патріотам, Українській Повстанській Армії, героям Революції гідності, волонтерам. Не так давно Валерій Миколайович приймав участь у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі «Ростріляна молодість», де став лауреатом і отримав нагороду за свою творчість.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!