19 лютого в місті відбулися заходи до чергової річниці трагічних подій на Майдані та вшанування Герої Небесної Сотні. Зранку відбулася панахида, потім – хресна хода, під час якої студенти місцевих навчальних закладів пронесли вулицями міста портрети загиблих на Майдані. По тому біля меморіальних дошок героям АТО та Майдану запалали лампадки, до підніжжя -лягли живі квіти.

Своє слово про нелегкі військові будні розповів учасник Майдану Віталій Дубовий. Чоловік не так давно приїхав зі Сходу, де воював добровольцем, а зараз вирішив стати контрактником ЗСУ, аби і надалі захищати рідну землю від ворогів. Емоційним був виступ місцевого активіста Дмитра Себія, який говорив що слід відкинути лицемірство і брехню і негайно взятися до розбудови держави, такої, про яку мріяли та за яку завжди боролися справжні українці.

Світлою молитвою пом’янули душі загиблих священики собору Різдва Христового, біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні тужливо залунала «Пливе кача».

За офіційними даними загалом під час революції Гідності постраждало 2500 осіб, з них 104 – загинуло, 1200 – зазнали травм, з них 185 – з вогнепальної зброї.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!