23 лютого, у рамках проекту ” Сприяння наданню соціальних та адміністративних послуг для вразливих груп населення у селі, шляхом моніторингу та пропаганди”, що реалізується Володимир-Волинською районною громадською організацією “Зимне” спільно з громадською організацією “Центр розвитку та демократії”, за сприяння канадського фонду підтримки місцевих ініціатив та посольства Канади в Україні, вперше серед об’єднаних територіальних громад Володимир-Волинського району, в селі Зимне відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг.

Капітально відремонтоване приміщення, нові меблі та просторі кабінети показали, що люди, які причетні до цієї благої справи, вклали у цей проект не тільки кошти, а й душу.

Відкрив урочистість голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик, котрий зазначив, що центр дасть можливість надавати широкий спектр адміністративних послуг для жителів громади. Поступово перелік цих послуг  буде розширюватися, але найголовніше, що жителям вищезгаданих сіл уже не доведеться вирушати до райдержадміністрації, аби отримати якусь довідку.

IMG_2555 IMG_2545 (1)

Продовжила офіційну частину відкриття керівник ЦНАПу Ірина Корольчук – людина не нова у сфері надання адміністративних послуг, оскільки тривалий час обіймала посаду адміністратора дозвільного центру РДА. У своєму виступі Ірина Олександрівна наголосила, що тільки виконавчим комітетом Зимнівської сільської ради та архітектором громади планується надавати 41 послугу на місцях, решта (близько 13) – на підставі укладених меморандумів про співпрацю, буде надаватися Управліннями ДСНС, Держгеокадастру та соціального захисту населення. З квітня нинішнього року до функцій ЦНАПу буде передана така адмінпослуга як реєстрація місця проживання. Жителів Селецької, Бубнівської та Льотничівської громади будуть обслуговувати реєстратори Ольга Антонюк, Ольга Головенко та Людмила Сахменко.

На завершення зустрічі було укладено меморандум про співпрацю із начальником управління Держгеокадастру Юрієм Гуньком, котрий теж був присутній на відкритті. Ось тільки чомусь на відкритті не було нікого із районної влади. У той день відбувалося засідання колегії РДА, проте, виділити декілька хвилин та порадіти за успіхи та досягнення зимнівської громади, таки можна було.

Людмила Гнатюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!