До кінця цього тижня петицію щодо перейменування міста Володимира-Волинського у Володимир  повинна розглянути комісія з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян. Після цього міська влада планує ретельно вивчити думку городян стосовно перейменування міста, хоча чимало мешканців Володимира-Волиського переконані, що це радше не перейменування, а повернення його історичної назви.

До речі,  у 1998 році уже проводився місцевий референдум стосовно зміни назви міста. В ньому тоді взяло участь 21287 осіб, за перейменування свої голоси віддали 8669 громадян, а проти зміни назви висловилось 11665 мешканців міста. Втім, якщо зміна назви населеного пункту зачіпає інтереси й однойменного району, потрібно врахувати думку не лише містян, а й жителів сільських рад, об’єднаних громад Володимир-Волинського району.

Представники міської влади вже доручили відповідним службам підрахувати витрати, що понесе міський бюджет, а також підприємства, установи та організації усіх форм власності, яким, через перейменування міста,  доведеться змінювати статутні документи. У будь-якому випадку, рішення про перейменування Володимира-Волинського на Володимир не буде прийматися поспішно, а лише після загального обговорення представниками громади.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!