Народний депутат Ігор Гузь розповів про підтримку окремих бізнесменів за гроші у Верховній Раді України, повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Уривок інтерв´ю народного депутата від депутатської фракції Політичної партії «Народний фронт» Ігоря Гузя оприлюднила в Любомльській газеті «Новий погляд» (№5(24) від 4 лютого) працівниця Луцької міської ради Лариса Павловська.

При зарплаті у 4700 гривень народному обранцю було б важко вижити у столиці України і нормально працювати. Як стверджує Ігор Гузь, більшість депутатів мають власний бізнес і не звертають уваги на свою зарплату. Він же не має власного бізнесу, але має матеріальну підтримку від підприємців Валентина Кошельника, Богдана Бадзюня та інших. У свою чергу нардеп допомагає їм вирішувати деякі питання на державному рівні.
« Я ж не можу вимагати зарплату відповідно до цін на проживання в Києві, наприклад, у три-п’ять разів вищу, коли мінімальна пенсія у бабусі якихось 1100 гривень. От і доводиться шукати різні виходи з ситуації…», – говорить Ігор Гузь.

З цього випливає, що нардеп відверто заявляє про корупційні схеми в Парламенті та підтримку «Народного фронту» у прийнятті рішень на користь бізнесових структур.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!