Виявляється у нашому Володимир-Волинському районі є такі закутки, куди навіть птахи не долітають. Про такі села говорять  – край географії. Одними із таких є Амбуків та Черників, жителі яких мають можливість добиратися до районного центру тільки завдяки перевізнику.  Світлана Берегова і є тим перевізником завдяки якому ось уже кілька років поспіль здійснються пасажирські перевезення по маршруту «Черників – Луцьк». Цей автобус ходить двічі на день до вищезгаданих сіл. Проте, нещодавно пройшли чутки, що цей маршрут пані Світлана обслуговувати не буде. Невже мешканців цих віддалених сіл залишать напризволяще? Яким чином вони добиратимуться до Устилуга, Володимира? А як будуть доїжджати в ці села вчителі?

Як розповів начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Володимир-Волинської РДА Петро Чуцький, 22 лютого області відбулися конкурси на обслуговування певних маршрутів, проте перевізник Світлана Берегова документи на цей конкурс не подавала. Тому, ймовірніше за все, з квітня (до цього місяця діє договір на здійснення перевезень) вона просто зійде із дистанції. Серед причин відмови, які називала перевізниця – нерентабельність та вкрай критичний стан доріг. І як її не вмовляли районні чиновники подати документи  на конкурс – так і не могли переконати. Можна й перевізника зрозуміти, адже кожен підприємець намагається отримати прибутки.

У подальшій розмові Петро Андрійович зазначив, що інформація по інших учасниках конкурсу, як заявили йому в управлінні інфраструктури та туризму Волинської ОДА , є конфіденційною, тому поки що невідомо чи хтось виявив бажання возити людей у лудинському напрямку.

І на завершення. Якщо не буде транспортного сполучення, поступово буде занепадати і без того забуте всіма село. Спочатку припинить своє функціонування початкова школа, зачиняться крамнички, інші установи… А там і людям не захочеться бути відрізаними від цивілізації.

Людмила Гнатюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!