У п’ятницю, 26 лютого, о 14.00 у конференц-залі міськвиконкому відбулося чергове засідання депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян, в ході якого було розглянуто кілька питань. Серед першочергових – розгляд електронної петиції щодо перейменування міста Володимира-Волинського у Володимир.

Учасники засідання рекомендували міськвиконкому звернутися до Верховної Ради України за роз’ясненням  законодавчої процедури перейменування населених пунктів, вивчити можливість проведення широкого громадського обговорення цієї ініціативи або ж місцевого референдуму. Лунала також пропозиція залучити до розгляду цього питання громадську раду.

Ще присутні говорили про створення тимчасової контрольної комісії, про те, яка кількість депутатів має туди увійти, яким буде механізм її роботи. Зупинилися на тому, що від кожної депутатської фракції до комісії має увійти по одному представнику. Наразі це лише 4 чоловіки, бо на момент прийняття рішення про створення згаданої комісії було зареєстровано лише чотири депутатських фракції. Пізніше до складу комісії, новостворені фракції зможуть делегувати своїх депутатів.