29 лютого на щотижневій нараді у Володимир-Волинській райдержадміністрації, начальник відділу у справах дітей Олександр Смоляр озвучив досить-таки шокуючу інформацію: дві учениці Устилузької ЗОШ, які навчаються за екстернатною формою навчання, із 25 лютого, як повідомила адміністрація школи, не відвідують навчальний заклад. Відсутні вони й удома, про їхнє місце перебування нікому із рідних невідомо, навіть, у певній мірі, не цікаво. Вдалося з´ясувати, що вони можуть перебувати у Володимирі або ж Іваничах.
Зі слів Олександра Анатолійовича, дві учениці 11 класу Ірина та Олександра виховуються у неблагополучних родинах, тому на обліку у відділі у справах дітей перебувають уже три роки. Це не перша їхня «подорож» та довготривала відсутність. Дівчата періодично покидають свої домівки у пошуках романтики та пригод, оскільки, як розповідають їхні знайомі, вже давно вважають себе дорослими та самостійними. Повертати їх вдавалося тільки завдяки активним діям правоохоронців.
Зважаючи на це, неодноразово приймалося рішення про влаштування їх до Рожищенського притулку. Проте згодом вони знову поверталися додому, бо давали обіцянку, що більше подібного не повториться .
Нині матеріали про зниклих дівчат передані до місцевого відділу поліції. Ось чи вдасться поліціянтам відшукати двох романтиків до 3-го березня , тобто терміну завершення реєстрації для здачі ЗНО, невідомо.