Вчора, 29 лютого, під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації стало відомо, що на Волині за рік планують витратити близько 100 мільйонів гривень на ремонт доріг місцевого значення.

Голова ОДА Володимир Гунчик зауважив: «Поки держава думає, а вона думає дуже довго і перша спроба створити дорожній фонд на сесії Верховної Ради не увінчалась успіхом,  ми вирішили самостійно сформувати такий фонд на території області і система вже працює. Рішенням сесії обласної ради погоджено виділення 18, 5 мільйонів гривень на ремонт та відновлення доріг місцевого значення, ще стільки ж ми розраховуємо отримати з місцевих бюджетів».

Чиновники наразі готують обласну програму, основне завдання якої – ремонт доріг місцевого значення. Особливістю майбутніх робіт є те, що ініціатива про ремонт повинна йти «знизу», тобто перелік доріг, які потрібно відновити, формуватимуть у селах та районах. В першу чергу це будуть дороги місцевого значення, якими курсує громадський транспорт, адже саме вони є найбільш зруйнованими. Також, важливою є умова про співфінансування – половина суми виділятиметься з обласного бюджету, інша половина – з місцевих. Ремонт доріг планується розпочати влітку.

Голова ОДА попросив головного дорожника краю про створення робочої групи та комісії за участю представників місцевого самоврядування, громадськості. Це потрібно для контролю за якістю та своєчасністю виконання ремонту визначених автошляхів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!