На передовій воїни ЗСУ змушені дивитися тільки «сепаратистське» телебачення, бо інших каналів там просто не показують. Бійців нашої 14-ої бригади, які зараз стоять на блокпостах на ділянці Красногорівка-Мар’їнка, сепаратисти найбільше ненавидять і найбільше бояться, і за допомогою своїх телеканалів закликають наших хлопців здатися на їх милість.

Бійці сприймають це зі сміхом, а ще обурюються, бо на звільнених територіях досі немає українського телебачення. Далі голови місцевих жителів зомбують сепаратистські канали, називаючи воїнів ЗСУ «карателями». Закликають владу припинити поширення кремлівської пропаганди й почати поширювати українське радіо й телебачення на Донбасі.

«Невже до влади ще не дійшла, що телевізор робить погоду в ватяних головах крутіше, ніж обстріли міст зі ствольної артилерії?» Бійці закликають владу активізувати процес поширення українського радіо і ТВ на Донбасі. «До смішного доходить. Місцеві надивляться телевізор і кричать – в ДНР не хочемо, в Росію теж. Там погано. Ми знаємо. Але Україну і фашистів ми ненавидимо ще більше», – кажуть наші хлопці.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!