1 березня у сесійній залі Володимир-Волинської міської ради відбулося позачергове засідання ініціативної групи з формуванням громадської ради. На засіданні розглядали дві скарги: одну усну від представника ГО «Батьківщина Молода» і письмову – від МДО «Захисник».

Нагадаємо, що раніше були затверджені списки представників громадськиї інституцій яких внесли до складу громадської ради, а також тих, кому було відмовлено. Останніх було п’ятеро. Це представники таких громадських організацій як «Захисник», «Просвіта», «Батьківщина Молода», «Дай лапу» та «Спілка промисловців та підприємців». Вони не подали представникам ініціативної групи усі необхідні документи, в деяких були якісь неточності, і саме тому їм було відмовлено в участі в установчих зборах по створенню громадської ради.

До речі, у всіх цих вищезгаданих громадських організаціях були, як то кажуть, не лади з документами, але кілька членів ініціативної групи (на жаль, більшість!) – Інна Селіванова, Григорій Гороть та Антоніна Булавіна – порахували, що неточності в документах поданих «Спілкою промисловців та підприємців» були чисто формальними і не вартують того, аби не допускати їхнього представника Миколу Юнака до участі в установчих зборах. Натомість МДО «Захисник» було відмовлено від участі в засіданні громадської ради, навіть, незважаючи на те, що голова цієї громадської інституції перебував на лікування у шпіталі, а після повернення дозібрав усі необхідні документи та подав на розгляд ініціативної групи. Проте, деякі її представники цього не взяли до уваги і навіть звинуватили членів цієї громадської організації в тому, що мовляв, не прийшли до нас і не попросили, не пояснили. Було також розглянуто письмову скаргу від представників МДО «Захисник» в якій члени цієї організації вимагали неупередженого та рівного ставлення до всіх інститутів громадянського суспільства під час формування громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У своїй заяві члени організації також пояснили, з яких саме причин вони не мали змогу подати всі необхідні документи, а ще звинуватили членів ініціативної групи в тому що вони проігнорували поважну причину, натомість, демонстративно надали переваги іншій громадській організації у якої теж була невідповідність у документах.

Під час обговорення даної заяви більшість ініціативної групи на думку інших її членів не зважала, мотивуючи тим, що в даному випадку потрібно керуватися лише законом. Але закон, шановні мої, повинен діяти однаково для всіх, а не вибірково.

Нагадуємо, 4 березня о 14.00 у великому залі міської ради відбудуться установчі збори по створенню громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!