27 лютого неподалік села Руснів Володимир-Волинського району, в полі, за межами населеного пункту, селянин знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни, – повідомляє сектор комунікації ГУНП у Волинській області.

Правоохоронці одразу ж забезпечили охорону місця знахідки до прибуття групи розмінування. Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій вилучили снаряд для знешкодження на полігон утилізації.

З приходом весни, коли тане сніг і сходять води, жителі Володимирщини й досі знаходять небезпечні сліди війни.

Щоправда, часто-густо люди не знають, як діяти, коли натрапили на такий сюрприз, тож стають випадковими жертвами знахідки. Аби нічого не  сталося, володимир-волинці повинні діяти відповідно до інструкції та довірити знайдене тільки фахівцям.
“Заборонено торкатися, переносити чи оглядати вибухонебезпечні предмети. Треба одразу зателефонувати за номерами 101, 102 і повідомити про місцезнаходження снаряда. Якщо дуже хочете чимось зарадити, обгородіть місце знахідки від людей до приїзду правоохоронців.
Головне – не торкайтеся знайденого, бо є багато сміливців, які несуть знахідки додому, розбирають на частини, аби здати  на металобрухт. Такого робити категорично не можна, бо невідомо, що це за предмет і наскільки він небезпечний. Краще зачекайте, доки приїдуть експерти!” – наголошують місцеві рятувальники.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!