1 березня в одному із залів міськвиконкому відбулося громадське обговорення проекту рішення «Про Програму «Безпечне місто 2016-2017».

На обговоренні були присутні представники міської влади, зокрема, заступник міського голови Лариса Кулікова, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук, представники управління економічного розвитку і інвестицій. Були також присутніми на обговоренні представники КП «Полігон», правохоронних органів та громадськості.

На початку Віктор Фіщук коротко розповів про проблеми, на розв’язання яких спрямована дана Програма.

– За інформацією Володимир-Волинське відділення поліції в період з 2013 по 2015 роки включно в місті скоєно та нерозкрито ряд правопорушень та злочинів, – розповів Віктор Сергійович. – Зазначена статистика свідчить про те, що на фоні зростання соціально-політичної напруги в країні, надзвичайно гострим дане питання є і для нашого міста. У цій же площині виникає нагальна потреба у скоординованій, злагодженій роботі, яка спрямована на підвищення оперативності реагування на надзвичайні та небезпечні ситуації. При цьому нові засоби та методи гарантування безпеки міста мають обов’язково відповідати основним вимогам сьогодення – забезпеченню надійності, стійкості та безперебійності роботи в цілодобовому режимі.

Віктор Сергійович зупинився також на тому, що в рамках реалізації програми у місті планується створити єдину мультисервісну мережу, завдяки якій можливо забезпечити скоординовану роботу усіх елементів системи безпеки міста. Найкращим рішенням зазначених потреб, наголосив начальник управління, стане створення єдиної локальної міської мережі АСВ шляхом реалізації програми «Безпечне місто 2016-2017», в яку будуть об’єднані всі міські камери зовнішнього відеонагляду та інші елементи (камери закладів комерційного спрямування) системи безпеки, а також єдиного аналітичного центру для комплексного моніторингу подій міста та прийняття управлінських рішень на основі отриманої інформації.

Далі слово взяв підприємець Андрій Кандиба. Нагадаємо, що нещодавно саме він  встановив кілька відеокамер у місті, які були придбані за кошти з міського бюджету.

Перед присутніми також виступив представник фірми «Знак якості» (м.Львів), яка є чи не найбільшим  виробником відеокамер та відповідного обладнання і їх програмного забезпечення Віталій Рябий.

А це звернення Андрія Кандиба було адресовано на адресу «ВолодимирМедіа», бо саме ми перші поцікавилися у представників міської влади, чому за кошти з міського бюджету придбали камери та замовили виконання робіт по їх встановленню саме в цього підприємця. Чи не варто було цей момент обговорити з громадськістю, зрештою винести на розгляд депутатів міської ради.  А так виходить кілька камер уже встановили, а тепер вирішили обговорити Програму «Безпечне місто 2016-2017». Ніякої послідовності.

Як бачимо громадські обговорення проекту рішення «Про Програму «Безпечне місто 2016-2017» відбулися. Шкода лише, що ця подія не привернула більшу увагу громадськості та інших підприємців, які можуть запропонувати свої послуги місту. Слід зазначити, що міська влада теж у цьому випадку може залишитися у програші, бо чим більше пропозицій, тим більша ймовірність того що буде з чого вибрати якісні відеокамери та відповідне обладнання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!