Ще 10 лютого на сесії представники громадської організації «Захисник» звернулися із офіційним проханням роз´яснити громаді міста чи дійсно депутат від «Самопомочі» Олег Тимосевич притягувався раніше до кримінальної відповідальності за те, що побив військовослужбовця. Після цього дуже багато розмов точилося довкола цієї теми. Одні говорили, що ніякої судимості у нього не було, інші – що, нібито, була, але відтоді минуло чимало часу і нині він чистий перед законом, бо вона є погашеною. Говорили також, що якби мав судимість, то ніхто б йому не дозволив балотуватися у депутати, інші – що людина, яка, нібито, мала колись проблеми із законом не має права очолювати депутатську комісію з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків із громадськими організаціями та об’єднаннями громадян.

Саме тому секретар Володимир-Волинської міської ради Олег Свідерський ініціював засідання голів депутатських фракцій куди також були запрошені представники МДО «Захисник».

Представники громадської організації усе хотіли почути з уст самого Олега Тимосевича, чи дійсно у нього колись були проблеми із законом. Натомість сам пан Тимосевич зачитав присутнім інформацію: «Тимосевич Олег Олексійович, громадянин України, станом на 17.02.2016 року до кримінальної відповідальності не притягувався, не знятої чи непогашеної судимості не має, в розшуку не перебуває. Довідка надана для пред´явлення за місцем вимог».

У голів депутатських фракцій думки з цього приводу теж були різні. Одні переконували, що Тимосевич не зобов´язаний перед кимось відчитуватися, що він вправі це зробити перед суддею, або ж перед прокурором. Інші ж наполягали на тому, що депутат – особа публічна і будь-яка інформація про нього повинна бути оприлюднена. Дискутували довго, але спільно дійшли до того, що рішення якесь по цьому питанню таки потрібно приймати.

Пропозицій щодо вирішення даного питання лунало кілька. Одні депутати пропонували щоб на засідання зібралась очолювана паном Тимосевичем комісія, яка б детальніше розібралася у цьому і прийняла відповідне рішення. Депутат Сергій Радкевич запропонував аби міська рада дала письмову відповідь членам МДО «Захисник» по питанню з яким вони звернулися, а самим депутатам не слід зациклюватися на цьому, бо роботи і так вистачає. Жодна із цих пропозицій не знайшла підтримки у присутніх депутатів. А ось пропозицію, яку внесли голови депутатських фракцій Руслан Мороз та Григорій Цаль-Цалко, розглянути це питання за закритому засіданні сесії, більшість підтримала.

Як бачимо, крапку в цьому питанні ставити ще рано. Отож, дочекаємось наступного засідання сесії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!