Субсидії, які скасували через виявлені порушення чи неточності в деклараціях про доходи, можна буде відновити. Днями в міністерстві соціальної політики дали роз’яснення щодо оскарження рішення соціальних органів житлової субсидії. Про це повідомляє 7 днів info.
Представник міністерства Віталій Музиченко розповів, що, приміром, якщо родина не надала в декларації про доходи відомості про оренду гаража, і їй за це скасували субсидію, діяти потрібно таким чином: спочатку потрібно з´ясувати, чи взагалі такий факт буде враховано при наданні субсидії. Якщо так, тоді її скасують, і доведеться повернути або всі кошти, які родина отримувала раніше, або сам розмір субсидії зменшиться, а зайві гроші буде потрібно повернути. Також, такі дії органу соцзахисту українці завжди зможуть оскаржити в суді.
«Зі скаргою на дії або бездіяльність місцевого органу соціального захисту слід звернутися в орган влади, якому він підпорядковується. Далі можна звернутися в обласне управління або департаменту соціального захисту, до керівництва обласної державної адміністрації», – пояснив Музиченко.
Якщо після всіх цих інстанцій громадянин залишився без субсидії й надалі – в такому випадку потрібно йти до суду.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!