Начальник відділення прикордонної служби на Волині вимагав 3 тисячі гривень неправомірної вигоди, окрім отриманої суми хабара, у посадовця ще вилучили 18 тисяч гривень.

Вчора, 3 березня, поблизу міжнародного пункту пропуску «Ягодин-Авто» 25-річного начальника відділення затримали працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції, внутрішньої безпеки прикордонної служби та військової прокуратури.
Інспектор відділу прикордонної служби звернувся до правоохоронних органів, повідомив, що за можливість нести службу на прикордонному пункті пропуску міжнародного значення його керівник вимагає від нього хабара.

Від свого підлеглого посадовець отримав 3 тисячі гривень. Окрім того, в автомобілі прикордонника вилучили 18 тисяч гривень.
На даний час проводять комплекс слідчих дій для встановлення інших фактів вимагання затриманим неправомірної вигоди, а також походження вилучених грошових коштів, а також вирішують питання про затримання прикордонника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Посадовцю загрожує ув’язнення на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!