4 березня в залі засідань міської ради відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при міськвиконкомі. На зустріч зібралися 23 представників громадських інституцій, яких делегували до новоствореної громадської ради. З поважних причини на установчі збори не прийшло лише троє осіб.

На початку зустрічі голова ініціативної групи Григорій Гороть прозвітував про роботу яку виконали члени цієї групи.

 

Далі, з присутніх членів громаради, було обрано головуючого цих установчих зборів, склад лічильної комісії (Катерина Литвинчук, Роман Дячок, Інна Селіванова) та секретаря (Жанна Марковська). Головуючим на установчих зборах більшістю голосів було обрано священика, волонтера та учасника АТО Миколу Гінайла.

На зборах були представники МДО «Захисник» зачитали свою заяву, в якій ішлося про те, що “вони вимагають неупередженого та рівного ставлення до всіх без винятку інститутів громадського суспільства під час формування складу громадської ради при виконавчому комітеті міської ради”.

Нагадаємо, МДО «Захисник» було відмовлено від участі в засіданні громадської ради, навіть, незважаючи на те, що голова цієї громадської інституції перебував на лікування у шпіталі, а після повернення дозібрав усі необхідні документи та подав на розгляд ініціативної групи.

 

Після нетривалих дискусій була внесена пропозиція  включити представника МДО «Захисник» до складу громадської ради. “За” проголосувала більшість.

Отож,  до складу громадської ради обрано 27 представників інститутів громадянського суспільства. Після затвердження цього рішення виконавчим комітетом міської ради, пройде перше засідання новообраного дорадчого органу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!