4 березня у культурно-мистецькому центр вихованці Центру позашкільної освіти, зразкової студії вокального співу «Лодомир» (керівник Жанна Орендовська) та учні Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» подарували володимирчанам святковий концерт «З любов’ю до жінки», приурочений Міжнародному жіночому дню, яке ми традиційно відзначаємо 8 Березня.

IMG_0286 IMG_0288 IMG_0299 IMG_0300 IMG_0314

8 березня – свято, яке традиційно вважається днем жіноцтва. Не вдаючись до історії цього дня, маємо наразі те, що склалось протягом вже не одного покоління, 8 березня – День Жінки! Свято Весни, Любові і Краси.

Це свято відзначається тієї неповторної пори, коли  пробуджується природа, знаменуючи відродження та оновлення життя у вічному плині часу. Одвічні жіночі мудрість і терпіння, налаштованість на добро і милосердя – одна з вирішальних складових злагоди, миру і стабільності в Україні.

Висловлюємо щиру вдячність вам, дорогі жінки, за доброту і ласку, терпіння і довіру, великодушність і милосердя. Нехай промені весняного сонця зігрівають ваші серця, а очі іскряться щастям. Світлої  вам долі, здоров’я, вдячних дітей, сімейного благополуччя та успіхів у повсякденних справах.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!