9 березня о 12.00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку у парку «Слов’янський» відбудуться заходи, присвячені вшануванню пам’яті великого Кобзаря.

Хресною ходою до пам’ятника Шевченку пройдуть священики від Собору Різдва Христового, молитвою пом’януть його безмежну душу. Юні декламатори представлять слухачам невмирущі та завжди актуальні твори геніального українського поета. До пам’ятника буде покладено квіти. До участі у заходах запрошуються представники громадськості, духовенства, діти та молодь. Усі разом віддаймо шану Кобзареві!

Традиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка в березні має у Володимирі-Волинському давню історію. Центром святкувань стає майданчик біля пам’ятника Кобзареві, що у парку «Слов’янський», де звучать його поезії, пісні і кожен охочий володимирчанин може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

Продовження ідей Шевченка в творчості сучасної молоді знаходить своє втілення у всіляких конкурсах та святкових заходах, які проводяться у ці березневі дні у всіх навчальних закладах міста.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!