Ще з кінця січня на Волині розпочався процес атестації працівників поліції, який триватиме до кінця березня. Для володимирських поліцейських атестація вже позаду. Для одних вона пройшла успішно, інші були змушені подавати документи на апеляційну комісію і проходити переатестацію. Проте, навіть після цього, для деяких володимирських правоохоронців кар’єра у відділку поліції закінчилася.

Про те, як проходили атестацію та переатестацію володимирські працівники поліції, про роботу відділку в умовах реформування органів правопорядку, про криміногенну ситуацію у місті та районі, – в нашому подальшому відеоінтерв҆ю з начальником Володимир-Волинського відділення поліції, підполковником Михайлом Петровичем Бобиком.

Нагадаємо, Михайло Петрович народився на Волині, у Ківерцівському районі. Трудовий шлях розпочинав рядовим міліції у Нововолинському міському відділі внутрішніх справ, інспектором дорожньо-патрульної служби. Через 16 років сумлінної служби обійняв посаду заступника начальника міліції. Пізніше працював заступником начальника райвідділу громадської безпеки в Іваничівському районі,  а ще через трохи очолив в Іваничах райвідділ внутрішніх справ.

З листопада 2015 року призначений начальником Володимир-Волинського міського відділу поліції. Михайло Петрович мешкає у Нововолинську, одружений, дружина – педагог, виховує двох доньок.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!