Судячи з допису у соціальній мережі «Фейсбук» начальника прес-служби 14-ї ОМБр Влада Якушева, можна зробити висновок, що проблеми, про які говорили в один голос військовослужбовці цієї бригади кілька тижнів тому, ніде не поділися. Про них офіцер розповідає у листі, якого Влад опублікував на своїй сторінці у “Фейсбук”. Адресований він спікеру міністра оборони України, Вікторії Кушнір.
«Доброго дня, пані Вікторія! Дуже вдячний Вам, що доручили Владиславу Сєлєзньову озвучити відповіді на наші запитання. Дуже цінимо таку оперативність. Однак психологічний стан людей у нашій бригаді зараз такий, що люди не вірять на слово. Я переповів хлопцям те, що сказав Сєлєзньов, але солдати хочуть доказів, що діалог між нами ведеться і відповіді на наші запитання шукаються. Тому я, в котре, дуже прошу Вас дати нам письмову відповідь на наступні запитання:
– Коли буде демобілізація 4-ї хвилі. (з якого по яке число, якого місяця)
– Чи буде в нас ротація?
– Коли будуть виплачені АТОшні?
– Чи буде змінена норма оплати за втрачені речі? (5-ти та 10-ти кратний розмір).
– Що вже зроблено, за чим чи за ким затримка?
Якщо виплати АТОшних затримуються через (як казав Владислав Сєлєзньов) Міністерство Юстиції, то хто саме з чиновників відповідає за це запитання. Країна має знати своїх «героїв».
У секторі «Б» взяли пакети документів на бойову тисячу для нашого 3-го батальйону, але бійці ще нічого не отримали. На якій стадії це питання. Чи довго чекати.
Вашу відповідь я хочу опублікувати в Інтернеті і, таким чином, продемонструвати, що діалог між нами ведеться. Якщо ж ви не можете відповісти на ці запитання письмово, прошу написати чому. З повагою Влад Якушев».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!