У п’ятницю, 4 березня, під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства та дитинства, було розглянуто звернення депутатів Володимир-Волинської міської ради про необхідність забезпечення місцевого медичного об’єднання цифровим флюрографом, шістьма кисневими концентраторами та цифровим мамографом. Аналогічне звернення було підготовлене на ім’я голови обласної ради Ігоря Палиці, голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, народних депутатів Ігоря Гузя та Сергія Мартиняка.
Як розповів заступник голови профільної комісії Сергій Сівак, звернення є слушним і медоб’єднанню дійсно потрібне це устаткування для діагностики. Особливо, зважаючи на збільшення кількості захворювань. Проте відзначив, що ця проблема актуальна не лише для одного міста, а тому вирізняти лише Володимир-Волинський члени комісії не мають права.
Відтак, депутати проголосували за те, щоб рекомендувати при розподілі вільних коштів поставити питання про фінансування закупки пересувних мамографів та флюографів, які будуть діяти по всій області для здійснення діагностики.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!