6 березня у культурному центрі урочисто відкрилося аж дві художні виставки.

Перша «Весняна феєрія» – збірна виставка спілки художників «Колорит». Усі представлені картини – на весняну тематику. Виставка розміщена у фойє КМЦ і триватиме до 10 квітня, тому запрошуємо володимирчан та гостей міста поринути у  атмосферу квітів, весняної природи, чудових пейзажів, які можна побачити саме весняної пори.

Щоб бачити світ прекрасним потрібно лише прагнути до цього. Творчі люди Володимирщини пропонують долучитися усім бажаючим до теплої весняної атмосфери, що створена на виставці «Весняна феєрія».

Того ж дня, але дещо пізніше у часі, в АRT-галереї культурно-мистецького центру відбулося відкриття персональної виставки художниці Людмили Оївчик. Пані Людмила є учасником Володимир-Волинського міжнародного пленеру «Колорит», її роботи – у приватних колекціях справжніх поціновувачів мистецтва як в Україні так далеко за її межами. Майстриня довгий час займалася монументальним живописом, нині – малярством і графікою, у своїх роботах використовує різні техніки.

На відкритті виступив директор Володимир-Волинської дитячої художньої школи Адам Михалик, друзі майстрині та сама господарка виставки. Підтримати матір прийшла старша донька пані Людмили – Мирослава, яка теж повязала своє життя із мистецтвом.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!