У наступну суботу в місті пройде невеличка акція на підтримку… володимирських споживачів.

Організаторами цього заходу виступлять працівники управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому та ФПП «Бізнес-Центр». Відбуватиметься цей захід з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, який відзначається 15 березня.

– Плануємо встановити інформаційну палатку, де роздаватимемо брошурки з корисною інформацією для споживачів, – ділиться із нами директор Фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» Галина Богуш. – Працівник управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Алла Троць надаватиме консультації стосовно питань, що стосуються захисту прав споживачів. Біля інформаційної палатки буде розміщено великий плакат, де кожен зможе написати свій відгук про заклади міста.

Біля палатки також буде облаштована тематична фотозона.

Подібна акція вперше буде проходити у Володимирі-Волинському. Організатори кажуть, що таким чином вони хочуть донести до володимирчан розуміння того, як, користуючись простими правилами та порадами, стати свідомим та захищеним споживачем.

Нагадаємо, Всесвітній день захисту прав споживачів відзначають в річницю виступу президента США Джона Ф. Кеннеді в Конгресі в 1961 році. У виступу були сформовані чотири головних права споживача: право на безпеку, право на інформацію, право на вибір і право бути почутим. Пізніше до них додалися ще чотири: право на відшкодування збитків, право на споживацьку освіту, право на задоволення базових потреб і право на здорове оточуюче середовище. В 1983 році день15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

 

Ще нагадуємо підприємцям міста, що 10 березня о 14:30 год. в залі засідань міськвиконкому відбудеться корисна зустріч «за круглим столом».

На зустрічі обговорюватимуть такі питання:

1) Волинська торгово-промислова палата – надійний партнер для малого та середнього бізнесу. Підписання меморандуму про співпрацю.

2) Зарахування стажу підприємців та зміни в пенсійному законодавстві.

Ласкаво просимо відвідати зустріч та почерпнути для себе цікаву інформацію!

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!