В області пропонують розвивати мережу дошкільних заходів. На сьогодні мережа дошкільних навчальних закладів області не забезпечує потреб краю, бо таких закладів у нас дуже мало, на 100 місцях виховується 131. Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму обласної ради, -про це повідомляють «Волинські новини».
Зміни стосуються оптимізації позашкільної освіти, сьогодні назріла потреба навпаки, сприяти розвитку позашкільних закладів, тому запропонували замінити на заходи з розвитку мережі дошкільних та оптимізації мережі загальноосвітніх закладів. Цьогоріч, на Волині запланували закрити 100 малокомплектних шкіл, а ось дитячих садочків, навпаки, не вистачає.
Сьогодні існує попит на поліпшення якості надання освітніх послуг для дошкільнят. Старі приміщення дошкільних навчальних закладів знаходяться в аварійному стані, є необхідність в реконструкції будівель під дошкільні заклади та будівництві нових приміщень дошкільних навчальних закладів для населених пунктів, де є приріст народжуваності, а також у проведенні комплексу заходів з енергозбереження.
На 2016-2017 роки в стратегії вказана низка дошкільних навчальних закладів, які потребують комплексу робіт.
Володимир-Волинський район: село Зоря (1,192 мільйона гривень).

Місто Володимир-Волинський: ДНЗ № 2 «Казка» (1,071 мільйона гривень) ДНЗ № 8 «Вишиванка» (1,5 мільйона гривень).
Звичайно на виконання цих завдань необхідно декілька бюджетів. Однак, це не зменшує потреб області.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!