Таке явище як хамство – старе як світ! Перший вияв нахабства описано ще в Біблії, де йдеться про поведінку Хама, сина Ноя, що публічно висміяв батька. З того часу нахабство, грубiсть,безкультур’я нікуди не зникли. Їх ми бачимо чи не щодня, але, як тільки вони зачеплять тебе персонально – особиста трагедія, яка, здається, сталася нiби вперше. Як з цим боротися? Як викорінити це явище з нашого життя раз і назавжди? Здається, люди тисячоліттями шукають відповіді на ці запитання, але все марно. Хамство живе, здравствує і, як бачимо, добре виглядає. А ще воно прогресує і молодшає з року в рік.

Отож, якщо вірити словам психолога, хамство – тип поведінки людини, що відрізняється різким, грубим способом спілкування. Саме поняття хамства залежить від культурного рівня людей, що вступили в контакт.

А тепер скажіть, якою буде ваша реакція на публічне хамство? Правильно, вам захочеться зробити те саме, тобто повестися аналогічно. А цього робити якраз не варто. Чому? Тому що, відповідаючи хамством на хамство, ви даєте дозвіл втягнути себе у вир негативної емоції. Мало того, стаєте самі, на хвилиночку, безкультурною нахабою. А з цим вже треба щось робити.

Мешканець нашого міста Борис Потурнак на вихідних надіслав нам цікаву світлину, яку зробив власноруч.  На ній видно як біля вхідниїх дверей у під´їзд будинку №103, що на вулиці Луцькій, водій дуже «вдало» припаркував своє авто.

– Попросив від´їхати, – обізвали бидлом, – повідомляє пан Борис.

Не пройшло і кілька годин після того як ми опублікували допис пана Потурнака, як нам написала педагог місцевого педагогічного коледжу Тамара Карпук. Друкуємо дослівно:

«Дадаток до «хамів»!!! Зробила зауваження i пообiцяла виставити фото на загал… Пройшла майже в коледж – «а воз и ныне там…»

12821977_563344527161503_382935963_n 12476149_563344020494887_922787994_n

Ну і що в такому випадку робити? Де наша новомодня українська поліція? Кому скаржитися у такому випадку? До яких мір вдатися, щоб покарати правопорушника? А якби приїхала швидка і когось потрібно було терміново госпіталізувати?

Психологи переконують, що хамство річ неприємна, але і йому можна та навіть треба, протидіяти. Але як бути в такому випадку?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!