Минуло жіноче свято, яке асоціюється здебільшого з квітковим різнобарв´ям. Адже весняна квітка для кожної жінки є найприємнішим подарунком. Тому чоловіки ще 7 березня з вечора намагалися прикупити букет, щоб із самісінького ранку порадувати свою кохану половинку, маму, донечку, сестричку.

Наше місто цьогоріч як ніколи вбралося у квіти ще напередодні свята 8 березня. Починаючи від ТЦ«Салют» та закінчуючи військовим містечком, всюди йшла жвава торгівля квітами. Спеціалізовані магазини весь свій крам старалися гарно презентувати на вітринах. Проте були й такі продавці, що торгували просто з лотків та прилавків. Ще звечора товару було, як кажуть, до вибору й до кольору.

Йдучи вечірнім містом, особливо в районі ринку, що біля третьої одинадцятирічки, не можна було очей відірвати від природної краси. Вази, відра, підвазонники – усе було вщент заповнене кольоровою гаммою найрізноманітніших сортів, розмірів та відтінків. Ціни були різні. Орхідеї вартували від 340 гривень за кущ, а найдешевші – тюльпани – від 15 гривень.

Завітавши 9 березня до магазину «Квіти Володимира», одразу помітили відсутність великого асортименту квітів. Тільки залишився запах зелені та квітучих вазонів. Якщо бути точнішим, окрім декількох гілочок гвоздики та трійко букетів із троянд, більше квітів (окрім вазонів) у магазині не було. Як пояснила продавець, все розкупили напередодні. Ціни були різні: тюльпани з гвоздиками стартували від 15-17 гривень за штуку, троянда – від 15 до 40, а букет із орхідеї коштував 280 гривень. Користувалися попитом й вазони: пеларгонія, крокус, бегонія та примулка. Ціна за один коливалася від 15 до 25 гривень.

Торг у цьому квітковому магазині в ці святкові дні видався на славу. За два дні вторгували гарну виручку, яка у шість разів перевищила виторг звичайного буднього дня. Хоча, як наголосила продавчиня,  цьогорічна  виручка була значно меншою від минулорічних святкових продаж. Все ж таки, криза вдарила по кишенях володимирчан.

Ми запитали чи піднімали продавчині ціни на квіти, зважаючи на весняний ажіотаж. Нам відповіли що ні. По-перше, реалізаторів у місті як ніколи багато, а товар такий, що  не може подовгу залежуватися. Крім того, вигідне розташування магазину, спонукало до того, щоб не тільки асортиментом, а й доступними цінами до себе заманити покупця.  Тому природно, що до самісінького закриття, а це до сьомої вечора, в крамниці були покупці. Хто йшов на гостину, а хто – на побачення до коханої дівчини. І як сказала на прощання продавчиня «Квітів Володимира», увесь товар, завезений до магазину впродовж дня, розкупили вщент як з магазину, так із ятки, яку додатково виставили спеціально 8 березня.

Люмила Гнатюк

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!