Мери Нововолинська та Володимира-Волинського не змогли приїхати на сесію облради. А мер Ковеля – на нараді. Голова облради Ігор Палиця вважає, що таким чином вони ще раз довели своє небажання вирішити проблеми міських закладів профтехосвіти.

Про це йшлося під час сесії Волинської облради 10 березня, – повідомляє Волинське Агентство Розслідувань

Нагадаємо, питання постало через те, що міські ради трьох міст не фінансують заклади профтехосвіти. Вчителі із цих закладів приїхали на сесію ради та вимагають коштів. Натомість мери цих міст не приїхали, хоча офіційно запрошені.

Ігор Палиця наполягає на тому, що мери міст та міські ради порушують закон, відмовляючись виділити кошти на фінансування проофтехосвіти. Посадовець пропонує дати мерам час таки прийняти необхідне рішення, а у випадку відмови проголосувати за недовіру Петру Саганюку, Віктору Сапожнікову та Олегу Кіндеру.

Як тимчасове вирішення проблеми у облраді пропонують виділити 6,8 мільйона стабілізаційної дотації на фінансування закладів впродовж 2 місяців, а після проходження відповідної постанови Кабміну через бюджетний комітет ВРУ повернути кошти в обласний бюджет.

 

До речі, 10 березня з самого ранку представники п’яти закладів профтехосвіти з різних районів Волині пікетують будівлю обласної ради, нарікаючи на відсутність фінансування.
Акція відбулася перед початком позачергової третьої сесії Волинської обласної ради.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!