Прем’єр-міністр-утікач, розмістив на своїй сторінці у Facebook допис, у якому звернувся до Арсенія Яценюка із пропозицією віддати йому крісло очільника Уряду на два роки, повідомляє інтернет-видання «Галицький кореспондент» ( gk-press.if.ua).

Кім того, у повідомленні йдеться про те, що Азаров зможе відновити все те, що було зруйновано при теперішньому прем’єр-міністрі та підняти пенсії, які, за словами поплічника Януковича, Яценюк понизив.

«Яценюку

Пропоную парі.

Міняємося місцями, ти їдеш куди хочеш. Я займаю твоє місце. За два роки відновлюю все, що ти зруйнував, збільшую зарплати і пенсії настільки, наскільки ти зменшив, знижую тарифи настільки, наскільки ти збільшив, повертаю країні стабільність, яку ти не зміг забезпечити. Гарантую Україні мир, який ти у неї забрав. Словом, роблю все навпаки тому, що робив ти. І пропоную через два роки публічно оцінити результат. Упевнений у виграші буду не тільки я, але і весь народ України. Чи вистачить у тебе сміливості прийняти цей виклик – подивимося. Відповідь за народом України.

Микола Азаров», – йдеться у дописі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!