Святкові вихідні у Володимирі відзначилися особливою подією – прем’єрою вистави «Шкандаль у благороднім сімействі», яка була поставлена за мотивами п’єси нашої землячки, волинянки Габріелі Запольської «Мораль пані Дульської». Дійство, яке відбувалося на сцені культурно-мистецького центру, презентували актори місцевого театру аматорів та режисери цього колективу Лариса Половньова та Людмила Похожалова.

Після того як пролунав третій театральний дзвінок, у залі КМЦ запанувала тиша. Було лише чутно акторів на сцені. Глядачі з жадібністю вслуховувалися у кожне сказане на сцені слово, щиро сміялися та емоційно реагували на всілякі мізансцени. З перших хвилин було видно, що вистава захопила глядача. Дві години збігло дуже швидко. А потім були оплески і слова подяки цим двом відважним жінкам-режисерам які, волею долі, потрапили у наше місто зі Сходу країни й приклали руку до відродження театрального мистецтва у нашому місті

Сьогодні в гостях у «ВолодимирМедіа» – режисер театру аматорів Лариса Половньова, режисер-педагог цього колективу Людмила Похожалова, її чоловік Володимир Григорович, який, власне, є актором цього театру та чарівна директор культурно-мистецького центру Катерина Петрович.

Про те, як виникла ідея започаткувати в нашому місті театр, як вівся підбір акторів, чому зупинилися на п’єсі нашої іменитої землячки, які плани на майбутнє – в нашому подальшому інтерв’ю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!